Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.05.2024, 01:43

"Довкілля"

Меню сайту
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Гурток якого спрямування вам найбільше подобається?
Всього відповідей: 232
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пропонуємо наступні гуртки:

 

Буквар природи
Гурток працює на базі шкіл у 2-4 класах, вивчаються загальні відомості про природу, рослинний і тваринний світ наших і світових ландшафтів. Для дітей з 7-8 років.
Екоінфотех - екологічні інформаційні технології
У гуртку діти навчаються користуватись комп'ютером, оволодівають основними програмами, навичками отримання екологічної інформації з інтернету, користування спеціальними екологічними програмами. Приймаються діти з 10 років.
Юні зоологи
Гуртківці ознайомлюються із особливостями утримання, догляду та розведення різних видів тварин. Систематичними є екскурсії на природу з метою спостереження за тваринами. Приймаються діти 10–13 років. Юні художники-анімалісти. Викладання методики і практика малювання тварин, птахів та навколишнього середовища. Приймаються діти 4-16 років.
Юні художники-анімалісти
Викладання методики і практика малювання тварин, птахів та навколишнього середовища. Приймаються діти 4-16 років.
Юні фото-натуралісти
Викладання основних методів фотографії, зйомка об’єктів природи, композиція, робота з цифровими та плівковими фотоапаратами.Приймаються діти 10-16 років.
Флористика
На гуртку учні ознайомлюються з асортиментом рослин (культурних і дикорослих), які використовуються у композиціях; правилами і термінами засушування рослин, різними видами аранжувань з природного матеріалу; асортиментом рослин, які можна вирощувати, правилами догляду за ними. Приймаються діти 9-16 років.
Юні орнітологи
Гуртківці ознайомляться із практичною охороною природи і тварин; методами і приладдям для вивчення птахів у природі, видовим складом птахів місцевої фауни. Приймаються діти 12-16 років.
Юні фенологи
На заняттях гуртка учні навчаться виготовляти колекції рослин та зберігати об’єкти, взяті з природи; навчаться користуватися вимірювальними приладами та правильно
проводити фенологічні спостереження за живими об’єктами у природі. Приймаються діти з 10 років.
Екологія – наука, що об’єднує світ
На заняттях гуртка учні поглиблюють знання з англійської мови, довідуються про тваринний та рослинний світ різних континентів, навчаються користуватися тематичною англомовною літературою. Приймаються діти з 10 років.
Здоровим бути модно
На заняттях гуртка учні знайомляться із складовими здоров’я людини, правильного ставлення до свого здоров’я. Велика увага надається здоровому харчуванню та фізичним вправам. Приймаються діти з 10 років.
Природа в мистецтві макраме
Гуртківці вивчають основи плетіння вузлів, візерунків та виробів технікою макраме. Приймаються діти 10-11 років.
Юні ентомологи
Діти вивчають різноманітні види комах, умови їх проживання та живлення, умови утримання екзотичних комах на прикладі тропічних тарганів, палочників, цвіркунів.
Приймаються діти з 11-12 років.
Юні акваріумісти
На гуртку учні вивчають основні аспекти акваріумістики, способи та методи оформлення акваріума, а також вчаться правильно доглядати за акваріумними рибками.
Приймаються діти з 12 років.
Природа рідного краю
Діти вивчають природу рідного краю, спостерігають за сезонними змінами у природі. Часто відвідують парки і сквери міста, де вивчають особливості місцевої флори і фауни. Беруть участь у екологічних конкурсах.
Приймаються діти 8-13 років.
Любителі домашніх тварин
На гуртку діти вивчають особливості утримання домашніх тварин, а також потреби у годівлі, та їх розведення в домашніх умовах. Все це вони можуть пізнати та вивчити
на базі екологічного центру. Приймаються діти з 11 років.
Кімнатне квітникарство
В програмі гуртка - знайомство з різноманітними кімнатними рослинами, правилами догляду за ними. Під час практичних
робіт діти займаються дослідами з розмноження рослин. Отримані молоді рослини залишаються дітям. Приймаються діти 7-15 років.
Природа, фантазія, творчість
В програмі гуртка - знайомство з різноманітними видами декоративно-прикладного мистецтва: флористикою, паперовою пластикою, різними техніками бісероплетіння,
орігамі тощо. Приймаються діти 7-15 років.
Філософія квітки
Вихованці на заняттях набуватимуть і вдосконалюватимуть навички: із збору рослин, їх консервацію, роботу з живими квітами, складання композицій і букетів, вирощування кімнатних рослин. Приймаються діти з 9-ти років.
Українська національна кухня
В програмі гуртка – формування дбайливого ставлення до української національної кухні як частини культурної спадщини нашого народу. Приймаються діти 10-15 років.
Мистецтво Йоги
В програмі гуртка – формування основ здорового способу життя, любові до природи та навколишнього середовища, толерантного ставлення до людей незалежно від їх статусу, віросповідання та національності. Приймаються діти 14-16 років.
Фітокосметика
В програмі гуртка – виховання навичок правильного догляду за своїм тілом та обличчям, використовуючи натуральні складники, стимулювання до ведення здорового способу життя, занять фізкультурою. Приймаються діти 14-16 років.
Юні кінологи
Вихованці ознайомлюються з теоретичними основами дресирування, отримують загальне уявлення про поведінку собак. Приймаються діти 10-16 років.
Записуватися в гуртки можна протягом навчального року.
Телефон: 276-14-19
Пошук
Форма входу
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024